Datum  a místo turnaje: 

6. června 2022         – 4.-5. třída – hala Borky + hala Stap > VÝSLEDKY

8. června 2022         – 6.-7. třída chlapci – obchodní akademie Výsledky

                               – 8.-9. třída chlapci – hala Borky Výsledky

9. června 2022         – 6.-7. třída dívky – obchodní akademie Výsledky

                              – 8.-9. třída dívky – hala spojů Výsledky

10. června 2022       – 1.-3. třída – hala Borky Výsledky 

 

 Pořadatel:                 FBC Pitbulls Kolín

 

 

Ředitel soutěže:        Jindřich Smejkal

 

Technická ustan.:     Hraje se podle pravidel České florbalu. Umístění ve skupině se určuje podle počtu dosažených bodů, při jejich rovnosti podle pravidel České florbalu.

 

Do jednotlivých utkání kategorie chlapců lze zapojit i dívky, spadající do příslušné věkové kategorie, pokud tyto dívky nestartují za školu v kategorii děvčat.

 

1.-3. třída

V poli hraje 3+1 hráč, na soupisce max. 12 hráčů. Zúčastní se všechna přihlášená družstva, která budou nalosována do skupin. Hrací systém bude upraven dle počtu přihlášených družstev.

 

4.-5. třída

V poli hraje 5+1 hráč, na soupisce max. 15 hráčů. Zúčastní se všechna přihlášená družstva, která budou nalosována do skupin. Hrací systém bude upraven dle počtu přihlášených družstev.

                                                    

6.-7. třída, 8.-9. třída – chlapci

V poli hraje 5+1 hráč, na soupisce max. 15 hráčů. Zúčastní se 8 nejlepších družstev, která vzejdou z turnaje AŠSK. Hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým, poté dvě skupiny o konečné umístění. Hrací čas 1x 12 minut.

 

6.-7. třída, 8.-9. třída – dívky

V poli hraje 5+1 hráč, na soupisce max. 15 hráčů. Zúčastní se 8 nejlepších družstev, která vzejdou z turnaje AŠSK. Hraje se ve dvou skupinách systémem každý s každým, poté dvě skupiny o konečné umístění. Hrací čas 1x 10 minut

 

 

Změny:                      Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu turnaje (vč. času určeného pro utkání), dle počtu přihlášených družstev.

 

Upozornění:              V halách nelze použít uzamykatelné šatny. Pořadatel neručí za ztráty věcí. Veškeré cennosti prosím ukládejte k odpovědným osobám jednotlivých družstev.

 

Časový pořad:          Všechny turnaje začínají v 8.15 hod.

Podrobný rozpis turnajů obdrží školy po uzavření závazných přihlášek k soutěži.

 

Bližší informace:      Na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a na telefonním čísle 723 667 486